środa, 4 marca 2015

To Nie Książka ? Co ???

  Hej <3                                                                                                                                                                                Przepraszam, że dość długo nie było żadnego postu  , szkoła i inne sprawy ....... Dziś chciałabym wam ,  pokazać moją    "    To Nie Książkę  " . No i właśnie co to jest za książka ?
Książkę tą napisała Keri Smith . Również jest autorką książki Zniszcz Ten Dziennik , która też mam i większa ilość ma z was też :) . Kupiłam ją bo zaczęła się robić popularna jak Zniszcz Ten Dziennik  . To Nie Książka to nie jest  książka  , którą    można po niej rysować , nawet czasem wyżyć się . Po prostu to nie jest   książka. Co wy sadzicie o    To Nie Książce ? Czym ona dla was jest ?                                     

1 komentarz:

  1. Jeszcze nie myślałam, czy kupie tą książkę, ale ciekawie ją przedstawiłaś i chyba zastanowię się głębiej nad zakupem :).

    http://emiemaila.blogspot.com/2015/03/choiescom.html Poklikacie w te linki? Będę bardzo wdzięczna! W ramach podziękowania dam obserwację i 5 komentarzy :)

    OdpowiedzUsuń